MODRÉ SAKO ITALSKÉ ZNAČKY

570 Kč
Skladem

VITALE BARBERIS CANONICO - MODRÉ SAKO SVĚTOVÉ TKANINY (prodávané pod značkou BLAŽEK)

V dnešní turbulentní době to zní až neuvěřitelně, ale společnost Vitale Barberis Canonico je zde už 350 let a stále je rodinnou firmou. 

Kolekce tkanin Vitale Barberis Canonico jsou výběrem toho nejlepšího, co výroba vlněných tkanin může nabídnout. 

 
Kategorie: Dámy
Značka:: BLAŽEK - VITALE BARBERIS CANONICO
Velikost:: neuvedeno
Materiál:: tkanina Vitale Barberis Canonico
Šířka (přes prsa):: 52cm
Délka (měřeno od ramen):: 70cm

HISTORIE - TKANINY VITALE BARBERIS CANONICO 

Počátky dlouhé historie textilní výroby Vitale Barberis Canonico dokládá objednávka z roku 1663 od vévody Savojského na šedou vlněnou látku. Dokument je cenný i proto, že dokazuje, že už v sedmnáctém století rodina Barberis uměla barvit vlnu. Umění, které tehdy neovládal každý. A kdo ho ovládal, předával znalosti z otce na syna.

Jak udržet rodinnou firmu více než 350 let funkční a prosperující? Zdá se, že společnost Vitale Barberis Canonico na to přišla. Nikdy se nebáli inovací, o čemž svědčí i znalosti barvení vlny ze sedmnáctého století. Během průmyslové revoluce nezaspali a implementovali nové stroje i elektřinu. V době první světové války se zavázali k produkci pro armádu. Tím zajistili růst společnosti, ale také práci pro své zaměstnance i během velké krize v 30. letech minulého století. Zatímco celý svět bojoval s krizí, Vitale Barberis Canonico expandoval do světa.

Během druhé světové války se společnost naopak soustředila na zdokonalování vnitřních procesů, vztahy se zákazníky a kontrolu kvality. Produkce začala směřovat k formálnímu oblečení mladých gentlemanů.

Pro značku Vitale Barberis Canonico je typický důraz na detail a tlak na vysokou kvalitu produktu. Té se dosahuje pečlivým sledováním výroby v každém jejím okamžiku. Společnost si hlídá každý krok od chovu ovcí až po dokonalé barvy a vzory tkanin.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení