Novinka

Padá hvězda, něco si přej!

25 000 Kč
K dispozici

Broch Cylinder 01, NOIR collection Corian, steel / Pure handmade work with love for perfectionism, 2023

Noční obloha je plná nadějí a tužeb. Někdy se modlitby plní rychlostí světla a jindy zase vyčkávají na pravý čas. Dýchejme s trochou důvěry a nechme tomu opravdovému prostor pro příchod. Brož z kolekce NOIR je osobním doplňkem pro každého, kdo má chuť nosit své ambice a touhy přímo u srdce. 

Autorka vystudovala střední školu uměleckoprůmyslovou v Jablonci nad Nisou v ateliéru kovu a šperku  Ak. sochaře Vladimíra Komňackého a poté Fakultu umění a designu Ladislava Sutnara v Plzni v ateliéru doc. M. A. Petra Vogela. Její práce se opírá o architektonické principy, geometrické prostory, které ve své minimalistické formě zhodnocuje technologickými postupy s důrazem na detail. Corian se stal jejím stěžejním materiálem., který autorku inspiruje svými sochařskými možnostmi i bohatou paletou probarvení. 

"Architektura není jen hlavní strukturou veřejného prostoru. Je nosičem i toho vnitřního, osobního. Od raného dospívání nás ovlivňuje na každém kroku. Nabízí, nebo nenabízí stabilitu, tiše se podílí na našich preferencích, na našem vztahu ke kultuře a nakonec i k životu samotnému. Baví mě nacházet malé momenty, které s v mikro světě šperku stávají velkými. Šperk, který funguje jako módní doplněk, ale i jako součást intriéru je forma sochařství, která mě naplňuje."

Zakoupením díla přispějete na rozvoj Zahrady HOJNOSTI, vlastního projektu NF Kousek po kousku. Více ve videu   bit.ly/44rt2yB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: